Wyposażenie wózków dziecięcych


Wyposażenie wózków wykonane ze 100% bawełny oraz milutkiego polaru minky wypełnione antyalergiczną kulką sylikonową, lub owata którą spokojnie można prać.
Produkt szyty ręcznie z najwyższą dokładnością i dbałością o każdy szczegół.Wkładka do spacerówki
Uniwersalna wkładka do wózka z otworami i wcięciami na 5 punktowe pasy bezpieczeństwa, która pasuje do większości wózków spacerowych. Jedna strona wykonana jest z najwyższej jakości 100 % bawełny, druga z mięciutkiego i milutkiego materiału typu minky. Dla wygody maluszka posiada wypełnienie z antyalergicznej włókniny. Wkładka posiada troczki, które zabezpieczają przed przesuwaniem.
Rozmiar 35 x 86 (+/-2cm).

Motylki
Poduszeczka antywstrząsowa motyl wykonana ręcznie ze 100% bawełny oraz milutkiego polaru minky wypełnione antyalergiczną kulką sylikonową, którą spokojnie można prać.Poduszeczka w środkowej części jest płaska, nadaje się już dla najmniejszych Brzdąców, natomiast skrzydełka motyla posiadają grubsze wypełnienie, dzięki czemu amortyzują wstrząsy a także zapewnia stabilność główce podczas podróży wózkiem bądź autem.
Rozmiar 20x35 (+/-2cm).

Ochraniacze na pasy 2 szt.
Ochraniacze na pasy w foteliku lub wózku. mają wymiary ok.8x20cm, wykonane są z 100% bawełny oraz polaru minky – są dwustronne, można mocować je zarówno po stronie bawełnianej jak i polarowej, wypełnione antyalergiczną włókniną silikonową. Zapinane na rzep.
W zestawie znajdują się 2szt. ochraniaczy.

Ochraniacze na pałąk 
Dwustronny ochraniacz na pałąk wózka. Wykonany z jednej strony z kolorowej bawełny, a z drugiej z niezwykle mięciutkiego materiału minky, zapinany na rzep– wymiary pałąka: 20cm x 40cm Wypełniony lekką, antyalergiczną włókniną. Przyjemny w dotyku, umili podróż każdemu maluszkowi. Osłonka chroni dziecko przed twardym pałąkiem wózka, zarysowaniami i zabrudzeniami. Wraz z wkładką nadadzą stylowy wygląd wózka. Osłonka jest uniwersalna pasuje do większości wózków spacerowych.
Dedykowane Maluszkom w wieku od 6 do 36 miesięcy

Wyposażenie wózków

Aktywne filtry