Aktywne filtry

Poduszka motylek to uniwersalny dodatek, który zwiększa bezpieczeństwo i wygodę dziecka w trakcie podróży. Wyprofilowany kształt oraz odpowiednie, sprężyste wypełnienie, powoduje, że poduszka ma działanie antywstrząsowe. Główka dziecka umieszczona w znajdującym się na środku zagłębieniu, jest otulona skrzydełkami, ułożona w sposób bezpieczny i naturalny. Charakterystyczny kształt motylka powoduje, że poduszki zapobiegają przekrzywianiu i zsuwaniu się główki, jednocześnie jej nie uciskając.

Zastosowanie poduszki motylek

Ze względu na działanie antywstrząsowe poduszka motylek idealnie nadaje się do stosowania jako zagłówek w foteliku samochodowym. Sprawdzi się również jako podgłówek do wózka, chroniąc delikatną główkę dziecka podczas spacerów po nierównym podłożu. Przydatna w roli zagłówka w fotelikach-bujaczkach, nosidełkach, a także jako podpórka w czasie karmienia. Poduszki motylek są odpowiednie dla noworodków, niemowlaków oraz dzieci w wieku przedszkolnym.

Wykonanie poduszki motylek

Poduszki motylek wykonane są z wysokiej jakości antyalergicznych materiałów, które gwarantują bezpieczeństwo w użytkowaniu. Miękka, przyjemna tkanina zapewnia wysoki komfort dziecka. Sprężyste wypełnienie z kulek silikonowych zapobiega odkształcaniu się podgłówka. Kolorowy, atrakcyjny wzór materiału sprawia, że to stylowy dodatek do dziecięcej wyprawki, który zachwyci zarówno najmłodszych, jak i rodziców. Szukając poduszki do wózka lub fotelika samochodowego, warto rozważyć zalety oraz uniwersalność poduszki motylek.