Aktywne filtry

Wykonane z ciepłego materiału mufki to praktyczny gadżet, dzięki któremu nie trzeba martwić się o ochronę dłoni przed chłodem w czasie długich jesienno-zimowych spacerów z dzieckiem. Mufka przyczepiona jest do rączki wózka, otulając ciepłą warstwą materiału dłonie osoby prowadzącej pojazd. Zapobiega przemarznięciu i skostnieniu dłoni w czasie długiej ekspozycji na mróz. W zależności od temperatury i preferencji, mufki używać można bez lub z rękawiczkami. Mocowanie bezpośrednio do wózka ogranicza możliwość jej zgubienia, spadnięcia i zabrudzenia. Ponadto, umożliwia szybkie wyciągnięcie dłoni, nie krępując ruchów podczas opieki nad dzieckiem. Wygodne zapięcie na napy pozwala na szybki montaż i demontaż dodatku.

Zastosowanie mufki

Mufki sprawdzą się w czasie jesieni oraz zimy, gdy podczas spacerów z dzieckiem dokuczliwa staje się niska temperatura. Spędzanie czasu na świeżym powietrzu jest bardzo ważnym punktem dnia dla rodziców i dzieci, w czasie którego najmłodsi nie tylko poznają świat, ale również hartują organizm, budują odporność oraz rozwijają zmysły. Mufki na wózki to jedno z rozwiązań, które umożliwia rodzicom komfortowe spędzanie czasu z dziećmi we wszystkich warunkach atmosferycznych.

Wykonanie mufki

Mufki do wózka wewnątrz wykonane są z trzymającego ciepło polaru minky. Zewnętrzna nieprzemakalna warstwa chroni przed przemoknięciem w czasie opadów deszczu i śniegu. Kolorowy dodatek to także ozdoba wózka, która ubarwi wspólnie spędzony z dzieckiem czas podczas pory jesienno – zimowej.