Aktywne filtry

Prezentujemy rozwiązania, które pozwolą zapanować nad porozrzucanymi klockami, samochodzikami lub figurkami w pokoju każdej pociechy, a także będą praktycznym dodatkiem do łazienki, w którym można schować ubrania lub ręczniki. Nasze zamykane kosze pozwalają wygodnie pochować wszelkie przedmioty i akcesoria, a tym samym stanowią niebanalny element dekoracyjny.

Wygodne w użytkowaniu


Wszystkie oferowane zamykane kosze do przechowywania wykonane zostały z wodoodpornego materiału, a ich wnętrze wzmocniono usztywnianą włókniną. Dzięki temu niezależnie od tego, czy przechowują przedmioty, czy są puste w środku – zawsze pozwalają się stabilnie postawić w dowolnym miejscu w pokoju. Niemniej jednak w razie potrzeby z łatwością można je złożyć i schować do szuflady. Dodatkowo wyposażone zostały w ergonomiczne uchwyty umożliwiające ich łatwe przenoszenie mimo imponującej ilości włożonych do środka przedmiotów.

Nasze kosze zamykane są na ściągacz, który uniemożliwia wysypanie się klocków i figurek. Jest to wygodne rozwiązanie, gdyż umożliwia wsunięcie naszych produktów na płasko na przykład pod łóżko. Dzięki zastosowanym do ich stworzenia materiałom bez problemu można szybko pozbyć się zabrudzeń.


Każdy z naszych zamykanych koszy do przechowywania prezentuje niezwykle efektowne wzornictwo. Rozwiązanie jest na tyle uniwersalne, że doskonale wkomponuje się zarówno w aranżację dziecięcego pokoju, ale i eleganckiej łazienki lub gustownej sypialni. W środku naszych produktów zmieści się znacząca liczba bielizny i prania lub wszelkich innych drobiazgów przechowywanych w garderobie.