Filtruj według

Cena

Cena

  • 89,00 zł - 169,00 zł

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-9 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Podczas spaceru z dzieckiem najważniejszy jest jego komfort. Wnętrze wózka często wykonane jest z nieprzyjemnego dla skóry, syntetycznego materiału. Wkładki do spacerówki to dodatek, który ochroni delikatną skórę dziecka przed otarciami oraz zapewni wygodę w czasie jazdy. Dopasowany do konkretnych modeli wózków kształt ułatwi utrzymanie przez dziecko prawidłowej pozycji w trakcie siedzenia podczas krótszych i dłuższych podróży.

Zastosowanie wkładek do wózków

Wkładki do spacerówki nie tylko poprawiają komfort jazdy dziecka, ale także chronią pojazd przed zabrudzeniami. Ich zaletami jest łatwy montaż oraz możliwość prania w pralce, dzięki czemu zachowanie higieny i czystości jest bardzo proste. Idealnie nadają się również do jako materacyk do użytku w domu czy parku.

Wykonanie wkładek do wózków

Wkładki do wózków spacerowych są dwustronne, z jednej strony obite miękkim pluszem minky, z drugiej tkaniną bawełnianą. Dodatkowa warstwa z wszytego w środku ortalionu pomaga utrzymać dodatek w czystości. Użycie dwóch rodzajów materiału pozwala na dostosowanie wkładu do warunków atmosferycznych – miękki polar przyjemnie otuli dziecko w trakcie chłodu, bawełniane obicie ochroni natomiast przed odparzeniami w trakcie upalnych dni. Wypełnienie owatą to dodatkowy środek izolujący dziecko od zimna w czasie zimowych i jesiennych spacerów. Dzięki interesującemu, kolorowemu designowi, to nie tylko funkcjonalny, ale także stylowy dodatek, który uatrakcyjni wygląd dziecięcego wózka.