Filtruj według

Cena

Cena

  • 190,00 zł - 299,00 zł

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-9 z 20 pozycji

Aktywne filtry

Śpiworki do spacerówki to dobry wybór na jesienno – zimowe spacery. Dziecko wymaga starannej opieki w każdej porze roku, ale w czasie chłodnych dni odpowiednie przygotowanie malucha do odpoczynku na świeżym powietrzu wymaga szczególnie dużo przygotowań. Dzięki zimowym śpiworkom do wózka spacerowego zadbanie o termiczny komfort dziecka staje się prostsze i mniej czasochłonne. Nakrycie zastępuje konieczność zakładania kilku warstw ubrań, które mogą krępować ruchy malucha. Ogranicza to tym samym czas spędzony na ubieraniu i rozbieraniu dziecka przed i po spacerze. Zapięcie na zamek błyskawiczny umożliwia szybkie i bezproblemowe przygotowanie malucha do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Zamiast kocyka

Śpiworki to również dobra alternatywa dla kocyków. Opatulenie malucha szczelną powłoką miękkiego materiału ogranicza możliwość skopania nakrycia przez dziecko. Zapewnia utrzymanie optymalnej, stałej temperatury ciała, dzięki czemu zapobiega przemarznięciu i infekcją. Przytulna tkanina daję dziecku wysoki komfort wypoczynku, a także poczucie bezpieczeństwa.

Wykonanie śpiworków do wózka spacerowego

Wykonanie śpiworków z wysokiej jakości, oddychających materiałów zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, a tym samym optymalną temperaturę. Przyjemny w dotyku materiał typu minky to nie tylko ciepło, ale również miękkość podczas leżenia. Wodoodporny materiał wierzchni zapobiega przemoknięciu w czasie jesienno-zimowych opadów. Atrakcyjne, kolorowe wzory śpiworków odmienią wygląd każdego wózka.