Aktywne filtry

Od pierwszych dni życia maluszka troszczysz się o jego bezpieczeństwo. Dbasz o to, żeby Twoje dziecko było odpowiednio chronione i czuło się swobodnie oraz komfortowo. Jego wygoda jest dla Ciebie kwestią priorytetową-zarówno w dzień, jak i nocą. Pomocą dla Ciebie mogą być dostępne w naszym sklepie internetowym kokony niemowlęce, które przyjemnie otulą maluszka i zagwarantują mu wyjątkową wygodę.

Czym są kokony niemowlęce?


Jest to akcesorium pomocne przy opiece nad maluszkami. Produkt składa się z przyjemnego w dotyku materacyka, a także okalającej go miękkiej tuby, która skutecznie zabezpiecza maluszka przed "wyturlaniem się". Dziecko może bezpiecznie usnąć w środku, na miękkim materacu, wypełnionym antyalergiczną kulką silikonową. Ranty lekko wystające nad materac tworzą przestrzeń komfortu dla maluszka. Delikatne otulenie tworzy bezpieczną strefę dla najmłodszych, dzięki czemu to akcesorium doskonale nadaje się do łóżeczka oraz wózka. Kokon niemowlęcy można ułożyć w łóżku rodziców, śpiący w nim maluszek będzie miał odpowiednią ilość miejsca, aby czuć się wygodnie, a rodzice nie mogą przestać się obawiać, że będą uciskać dziecko swoim ciałem.

Jaki kokon do łóżeczka wybrać?


Z uwagi na przeznaczenie najważniejszy jest użyty do wykonania materiał. Bardzo ciekawą propozycją-dostępną między innymi w naszym sklepie internetowym-są kokony niemowlęce z dodatkiem velvetu. Wykonane są z miękkiej, bardzo przyjemnego w dotyku velvetu oraz bawełny premium, która nie podrażnia wrażliwej skóry maluszka. Ponadto nie wywołuje reakcji alergicznej, co jest zasługą wspominanego wcześniej, specjalnego wkładu materaca. Warto zwrócić uwagę również na wymiary.

Praktyczne modele w sklepie Kocykomania.pl


Proponowane w naszym sklepie internetowym produkty to praktyczne akcesoria dla niemowląt w bardzo atrakcyjnych cenach. Produkty przeznaczone są dla dzieci od narodzin aż do 12 miesiąca. Posiadają także opcję rozwiązania dolnego elementu, a później mogą służyć starszym dzieciom jako wygodne siedzisko. W rzeczywistości więc w cenie jednego produktu zyskujecie dwa-i to bardzo wysokiej jakości.