Filtruj według

Cena

Cena

  • 179,00 zł - 210,00 zł

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-9 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Wygodny, wykonany z miłego materiału śpiworek to element niezbędny do komfortowego i bezpiecznego przewożenia dziecka w nosidełku i foteliku samochodowym. Naturalne jest, że dbając o zabezpieczenie dziecka przed niskimi temperaturami w czasie jesieni i zimy, rodzice ubierają pociechy w kilka warstw ubrań, ciepłe kombinezony czy kurtki. Niewielu rodziców zdaje sobie jednak sprawę z zagrożenia, jakie niesie za sobą przewożenie w foteliku samochodowym dziecka ubranego w zimowy kostium. Gruba warstwa materiału powoduje, że między pasami a dzieckiem powstaje szeroka luka, przez którą fotelik samochodowy nie spełnia odpowiednio swojej funkcji. Przed umieszczeniem dziecka w foteliku należy zdjąć więc z dziecka nakrycie wierzchnie. Komfort cieplny zapewnią natomiast śpiworki do nosidełka, które szczelnie okrywają dziecko z zewnątrz.

Wybór śpiworka

Przy wyborze śpiworka pod uwagę wziąć należy jego rozmiar. Wybór za dużego, kupionego na wyrost nakrycia, nie zagwarantuje utrzymania odpowiedniej temperatury. Zanadto obszerny śpiworek może spowodować również, że maluch będzie się do niego ześlizgiwał. Kolejnym kryterium ważnym przy wyborze nakrycia, jest materiał, z jakiego zostało wykonane. Warto wybrać przykrycie z oddychającej, wysokiej jakości tkaniny, co zmniejszy ryzyko przegrzania się dziecka.

Wykonanie śpiworków

Zewnętrzny, wodoodporny materiał śpiworków powoduje, że będą użyteczne również w gondoli. Miękki plusz minky zagwarantuje dziecku wygodny odpoczynek.